Skandaloze: Burri e gjeti aktoren turke në shtrat me vjehrrin..

Showbizz

Aktorja turke e ka tra dhtuar bashkëshortin me babanë e tij. Jeta e një ylli të telenovelës ndonjëherë të kujton vërtet një skenar si nga një serial. Aktorja turke Gokçe Bahadır, ylli i serialit “Kur bien gjethet”, kohët e fundit foli për dashurinë në një intervistë dhe u an kua se nuk ka fat në këtë drejtim. Por shpejt u shfaqën informacione tr ond itëse për jetën e saj të dashurisë. Në fakt, aktorja u martua me aktorin Ali Sunal nëntë vjet më parë, dhe lumturia e tyre martesore nuk zgjati shumë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Vetëm shtatë muaj pasi tha “po”, aktorja fat ale u besoi miqve të ngushtë se nuk ishte e lumtur me Aliun. “Ne u martuam nga një dashuri e madhe, por vendosëm të ndahemi sepse u larguam”, tha aktorja në atë kohë, duke mos zbuluar ndonjë detaj të prishjes martesore, transmeton KP.

Por e vërteta shpejt doli në dritë. Burime pranë aktores pohojnë se martesa e tyre u prish sepse Ali e kapi gruan e tij në një lidhje dashurie me babanë e tij Kemal Sunal, i cili ndërroi jetë disa vjet më vonë. “Kemal ishte i njohur si një playboy i shkëlqyeshëm, dhe madje Gokçe nuk mund t’i rezistonte sharmit të tij. Të dy u futën në një lidhje vetëm disa ditë pasi ai u bë zyrtarisht vjehrri i saj.

Kishte një tërheqje fat ale mes tyre për një kohë të gjatë, dhe ajo as nuk mund ta ndalonte fakti që Kemal është 30 vjet më i moshuar dhe se ai ishte babai i burrit të saj, ”zbuloi një burim i afërt me aktoren. Ata e mbajtën sekret romancën e tyre në mënyrë që të mos ndahej familja dhe ishte Ali që e ekspozoi atë, i cili ishte në rrugë ndërsa e dashura e tij ishte duke u argëtuar me babanë e tij.

Sipas mediave turke, aktori u kthye në shtëpi dy ditë më parë duke dashur të befasonte gruan e tij, por ai shpejt u befasua. Së pari pasi pa makinën e babait të tij në oborrin e shtëpisë së tyre, dhe pastaj një tronditje edhe më e madhe ndoqi kur i gjeti të zhveshur në dhomën e ndenjes.