Sot milioner, deputeti shqiptar tregon si e nisi: Punova kamarier por rrugës kuptova që…

LAJME Politikë

Politikani i djathtë, Agron Shehaj i cili është sot një nga sipërmarrësit më të suksesshëm shqiptar dhe numëron miliona pasuri, ka treguar rrugëtimin e tij deri në ditën e sotme. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Drejtuesi politik i PD në Tiranë ka zbuluar gjatë një takimi në njësinë 7 në Tiranë se puna e tij e parë ka qenë kamarier. “A e di që edhe unë kam bërë këtë punë kur kam qenë i ri?” i ka rrëfyer Shehaj një kamarieri në takimin e sotëm. Shehaj njësoj si kolegët, është gjithashtu duke zhvilluar takime në Shqipëri në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT