Sqaron gjithçka Melisa më në fund tregon a e ka bë me Andin dhe…

LAJME

Edhe pas daljes nga Përputhen, Melisa vazhdon të mbetet një personazh shumë i komentuar në media dhe në rrjet. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë, ku ka folur për jetën private dhe atë profesionale. Melisa është pyetur rreth Andit. “A ke pasur marr ëd hën ie i nt ime me Andin?”, u pyet ajo nga Prive. Ish-konkurrentja nuk hezitoi të përgjigjej duke thënë prerë “Jo”. Kujtojmë se ajo dhe Andi përfliten për një lidhje dashurie, mirëpo dyshja e kanë mohuar. Megjithatë, ata janë kapur shpesh mat. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT