‘‘Ta kam nxirë jetën’’: Bora Zemani emocionohet bën dedikimin e çuditshëm për këtë person…!!

LAJME Showbizz

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Bora Zemani ka pu.blikuar në Instastory foton e vëllait të saj, të cilin e ka uruar në një mënyrë tepër pikante për datëlindjen e tij.“Zemra ime, shpirti im, gj aku im! Jam e lumtur që të kam në jetën time, që jam rritur me ty (edhe pse të kam nx irë jetën). Të dua dhe sa më shumë rritemi, të dua edhe më shumë”, shkruan Zemani.Kujtojmë se ata kanë treguar shpesh në rrjetet sociale që janë tepër të lidhur me njëri-tjetrin