Tea e quajti lesbike, vjen reagimi nga Shqipja pas deklaratës së saj: Je e vogël o balon, të ra dhe ty jastëku (Foto)

LAJME Showbizz

Mbrëmjen e djeshme Tea iu është përgjigjur ak/uzave të Shqipës, e cila ka pu/blikuar foto të saj me Beartin. Madje Tea e ka quajtur atë le.zbike, pasi mendon se hom/ofobët thellë brenda vetes janë hom/ose/ksualë. Por nuk ka vonuar edhe reagimi i Shqipes, e cila nëpërmjet profilit të saj në Instagram ka publikuar një moment kur Marigose i bie jastëku nga barku tek filmi “Përrallë nga e kaluara”. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

“Të ra dhe ty jastëku… kështu të ra baloni. Nuk të beson më njeri o balontore ke vënë dhe balon te buzët. veç kamerën (shikimi) e ke të prishur… imagjino si do ishe edhe e shëndoshë me syze, edhe veshja si burrë që kur të pashë për herë të parë thashë mos ka ardhur për mua ky katrori. Aq shumë të paskan djegur fjalët e mia sa e nxore ti gjithë vrerin sot në darkë. Je e vogël o balon që të bësh një publik të tërë për budalla se ata që janë brenda të njohin të gjithë. Meridian merru ti tani me këtë se unë kaq desha të nxirrte veten”, ka shkruar Shqipja. Shqipja ka vazhduar të publikojë biseda të dërguara nga ndjekësit të cilët tregojnë që e kanë parë Tean me Beartin.