U kanë hedhur hi syve për muaj të tërë shqiptarëve/ Tea dhe djali nga Kosova të lidhur që në nëntor, ai thoshte: Bëj si budalla….

LAJME

Gjatë ditës së djeshme në rrjet shpë rthyen foto dhe video të Teas së PërPuthen e cila rezultoi e lidhur me Beartin, konkurrentin nga Kosova i cili kishte shumë kohë që ishte larguar nga Programi.
Së fundmi, Bearti ka postuar një video sqaruese në rrjetin social “Instagram”, duke e mbrojtur Tean dhe duke thënë që lidhja e tyre është e vërtete dhe më e bukura e të gjitha dashurive.

Por çfarë shkruante Bearti kohë më parë, ku në foto dukej një vajzë që me shumë mundësi ishte Tea.
Ai ka publikuar në profilin e tij një foto me Tean në muajin nëntor të vitit që lamë pas duke mos e vënë re njëri.
“Ndonjëherë ju duhet të luani rolin e një buda.llai, të masht.roni buda.llain që mendon se ju mash trojnë”, shënoi ai në mbishkrimin e fotos, gjë e cila lë të kuptohet ngjarja e ditës së djeshme.