Vajza shqiptare del mes kryeqytetit me rroba banjo, Ja si i duken të gjitha…

LAJME

Ndodh edhe kjo në Tiranë! Një vajzë shfaqet duke ecur me rroba banjo në zonën e “Tregut Çam” në kryeqytet. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Siç shihet qartë edhe në videon e mëposhtme, vajza ka veshur një palë rroba banjo në ngjyrë të zezë dhe sipër tyre një fund prej rrjete, që i tregon të gjitha linjat trupore. Vajza ecën e qetë, ndërkohë që kalimtarët e shikojnë me kureshtje. Mesa duket ajo nuk i duruar dot temperaturat e larta dhe ndërkohë ka imagjinuar sikur është duke shëtitur pranë detit. shi ko vi deon me po sht KE TU