VIDEO/ Bie me makinë nga 22 metra lartësi, por shoferi amerikan shpëton mrekullisht..

LAJME

Shoferi i një veture në Milwaukee të SHBA-së, i mbijetoi përplasjes pavarësisht se ra nga 22 metra lartësi në një urë që lidh qytetet e mëdha amerikane. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Departamenti i Transportit në Wisconsin, ka publikuar pamjet e veturës që godet pjesën mbrojtëse të urës dhe përfundon i përplasur në rrugë. Ai bie nga 22 metra lartësi, por mrekullisht i shpëton vdekjes – edhe pse në pamje të parë dukej sikur nuk kishte gjasa t’i shpëtojë më të keqes. Autoambulanca e dërgoi me urgjencë në spital – ku pas ndërhyrjes gjendja e tij shëndetësore është stabilizuar. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU