(Video e plotë) Tea jep sqarime për atë që bëri: Autorja e emisionit e dinte edhe Andi na u përmend gjoba dhe gjyqi ishim të detyruar, Arjan Konomi jo

LAJME Showbizz

Tea ka folur më në fund për historinë që ka bërë namin këto ditë, përmes një videoje të publikuar në Youtube ku fillimisht kërkon falje.Ish-konkurrentja e “Përputhen” tregon se lidhja me Beartin ka nisur pas daljes së tij nga emisioni. Ajo shprehet se Andi dhe një pjesë e produksionit e dinin lidhjen e saj.Sa për fotot, Tea tregon se i ka publikuar vetë ajo me Beartin.