VIDEO/ I rrethuar me femra, mes kërcimeve e dollive, futbollisti që luan në Itali e feston ditëlindjen pa asnjë masë anti-C0VlD

LAJME

Mbrojtësi nuk mori asnjë masë kundër korones, madje të ftuarit ishin pa maska apo distancim. Festë, dolli, tullumbace dhe një tortë e madhe. Braziliani mbushi 31-vjeç dhe organizoi një festë buzë detit me imazhet që u shpërndanë shumë shpejt. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Mbrojtësi nuk mori asnjë masë kundër COVID-19, madje të ftuarit ishin pa maska apo distancim. Festë, dolli, tullumbace dhe një tortë e madhe. E gjitha normale pasi që kjo është një festë ditëlindjeje që ndoshta do të ishte shmangur më mirë duke pasur parasysh periudhën që po jeton bota. Gjithçka u mor nga e dashura e tij dhe u postua në Instagram, duke zemëruar tifozët e Romës që po përjetojnë një moment delikat me ekipin, pas stuhisë Dzeko. Në mediat italiane thuhet se si lojtari ashtu edhe të ftuarit nuk i janë nënshtruar më parë një tamponi para të merrnin pjesë në festë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT