VIDEO/Momenti kur policia mësyn në shtëpinë e Fjolla Morinës, uniformat blu mbetën pas dere..

LAJME Showbizz

Por vetë Fjolla Morina nuk është gjetur brenda saj. uniformat blu i kanë rënë derës për minuta me radhë, por askush nuk u është përgjigjur dhe kanë mbetur pas saj.
KUKËS– Videoja që po shikoni tregon momentin kur P0licia e Kukësit ka mbërritur në shtëpinë ku ishte vënë këngëtarja Fjolla Morina në masën ‘arr est shtëpie’.Ju ft0jm të sh1k0n1 v1deon e pl0të p0shtë:

Pamjet e publikuara nga Report TV tregojnë mjetin e p0licisë që ka ndaluar në hyrje të shtëpisë që kishte marrë këngëtarja me qira. Por vetë Fjolla Morina nuk është gjetur brenda saj. uniformat blu i kanë rënë derës për minuta me radhë, por askush nuk u është përgjigjur dhe kanë mbetur pas saj.

Për momentin Morina është në arrati. Policia e Kukësit shkoi sot në shtëpinë që Morina ka marrë me qira, ku do të qëndronte në masën ‘arr est shtëpie’, por nuk e ka gjetur aty.