Zbulohet çfarë lidhje kanë Fifi dhe Fatjoni, këngëtarja habit fansat: Më mirë mos ta kuptoni..

LAJME Showbizz

Një postim i Fifit ku etiketonte Fationin e “Përputhen”, i ka bërë kuriozë të gjithë se çfarë lidhje kanë ata me njëri-tjetrin.
Fillimisht Fifi postoi një video ku shihej duke kënduar këngën e saj që pritet ta publikojë së shpejti “Maniak”. “Unë e ti maniak”, shkruante këngëtarja duke etiketuar Fationin.

Ky postim nxiti fansat ta pyesnin pse e ka etiketuar Fationin. “Sepse është maniak”, iu përgjigj Fifi.
“Ti dhe Fationi çfarë jeni se s’po kuptoj?”, e pyet një tjetër. “Mirë është mos me kuptu najherë”, i përgjigjet Fifi.
Megjithatë me këto postime këngëtarja e ka bërë të qartë se Fationi do të jetë protagonist në klipin e saj të rradhës dhe mezi po presim.