“ZH DUKU lDlOT, dil jashte”, Bora Zemani “përzë” të dashurin nga emisioni..

LAJME Showbizz

Moderatorja Bora Zemani është përpIasur në episodin e radhës të emisonit “3shat” me aktorin Romeo Veshaj, dhe si përfudnim e ka ‘përzënë’ nga studioja..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…